Menu Zamknij

„Razem możemy więcej” – zapraszamy organizacje pozarządowe do wzięcia udziału w…

Federacja Organizacji Katolickich serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w projekcie pn. „Razem możemy więcej – rozwój Federacji Organizacji Katolickich” w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO w Priorytecie 1a, edycji 2022 realizowanego przez NIW-CRSO. W ramach projektu zapraszamy na szkolenia z zakresu praktycznych umiejętności pisania wniosków o dofinansowanie, ich rozliczanie, zasad wykorzystania mediów i kontaktów z mediami – promocja wizerunku organizacji, podstawy fotografii itp., zakresu powoływania organizacji, ich form, możliwości oraz obowiązków, które są związane z prowadzeniem NGO.

W ramach projektu przewidziano również m.in. dofinansowania do szkoleń/studiów, które będą wykorzystane do rozwoju organizacji lub ich powołania, wyjazdy integracyjne, porady prawne związane z prowadzoną działalnością organizacji, udział w konkursach na najlepszą inicjatywę społeczną.

Po więcej informacji zapraszamy tutaj – proszę pisać na adres m_sosna@wp.pl

Zgłoszenia przyjmujemy do 1.10.2022 r.

Pierwsze szkolenie odbędzie się 1 października 2022 roku, od godziny 9.00, w Sali wykładowej przy ul. 11 Listopada 6a, 58-340 Głuszyca.

Szkolenie „Zasady wykorzystania mediów do promocji organizacji” poprowadzi Pan Miłosz Manasterski – dziennikarz, publicysta i pisarz. Od 2017 roku jest redaktorem naczelnym Agencji Informacyjnej. Studiował na Wydziale Filologii Polskiej na Uniwersytecie Łódzkim i na Wydziale Zarządzania na Wyższej Szkole Promocji, Mediów i Showbiznesu w Warszawie.

 

 

 

Skip to content