Menu Zamknij

Pierwsze, dwudniowe warsztaty dla przedstawicieli organizacji pozarządowych

W dniach 11-12 sierpnia odbyły się dwudniowe warsztaty dotyczące zarządzania organizacją poprzez zarządzanie sobą, planowania i organizacji wydarzeń. Szkolenia poprowadziły Panie:

Małgorzata Niski, która prowadzi szkolenia menedżerskie, a jej główny obszar zainteresowań to organizacja pracy oraz zarządzania sobą i zespołem w czasie. Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność słuchania sprawia, że podróż pociągiem, czy kolejka do kasy stają się okazją do poznawania ludzi i prowadzenia ciekawych rozmów, dzięki którym wiele się uczy i wiedzę tę wdraża w praktyce podczas warsztatów szkoleniowych.
Wierzy, że marzenia się spełniają a w zasadzie sami je spełniamy poprzez odpowiednio postawione cele i dążenie do ich realizacji.

Jej motto: „Nawet najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego kroku”.

Agnieszka Ficnerska -mgr sztuki, absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu,od 20 lat specjalizuje się w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi i sprzedażowymi,wykłada na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na Studiach Podyplomowych: „Profesjonalna Sprzedaż i Zarządzanie Sprzedażą”, „Zarządzanie Projektami w Kulturze” czy „Lider Pozytywnych Zmian”.Główny obszar zainteresowań to organizacja i przygotowanie członków zespołów projektowych do realizacji projektów, budowanie relacji i komunikacji w projekcie oraz wdrażanie produktów projektu.Posiada praktyczne umiejętności zarządzania zespołami projektowymi i tworzenia planów projektowych, doświadczenie zdobyła wdrażając projekty inwestycyjne i sprzedażowo-produktowe w firmie  Dialog S. A i Netia S. A, współzarządzała wdrożeniem projektów unijnych o budżecie 23 i 30 mln pln w obszarze technologii światłowodowej i wirtualnej sieci ruchomej MVNO (Mobile Virtual Network Operator),Systemu Sprzedaży Detalicznej i wielu promocji produktów telekomunikacyjnych. Wiedzę przekazuje w sposób komunikatywny, nastawiony na zrozumienie przez Uczestników szkolenia wszystkich zależności w projekcie przy wykorzystaniu ćwiczeń praktycznych. Jej pasją jest muzyka a ulubionym sposobem rekreacji-pływanie i praca na działce.

Skip to content